Slide 2

aktywni latem

Poznawaj letnie atrakcje w Bieszczadach, zorganizuj letni wypoczynek w Lesku.

Slide 2

aktywni latem

Poznawaj letnie atrakcje w Bieszczadach, zorganizuj letni wypoczynek w Lesku.

previous arrow
next arrow

Bądź aktywny latem – korzystaj z uroków i możliwości regionu, zorganizuj z nami letni wypoczynek pełen atrakcji i przygód.

  • Spływy Sanem – organizujemy spływy kajakowe lub pontonowe rzeką San. Spływy odbywają się na odcinku Zwierzyń – Lesko lub Lesko – Postołów. Zapewniamy transfer z hotelu. Spływ Sanem to wspaniały pomysł na spędzenie czasu w bliskości przyrody.
  • Eko Marina – odkryj możliwości naszej przystani wodnej w Polańczyku. Skorzystaj z oferty wynajmu łodzi elektrycznych, kajaków oraz jachtów kabinowych. Ponadto Eko Marina jest bezpiecznym kąpieliskiem – na miejscu znajdziesz basen oraz brodzik dla dzieci ze sztucznym dnem, plażę z leżakami, tawernę z widokiem na jezioro oraz przestrzeń parkową idealną do zorganizowania pikniku nad wodą.
  • Rejsy jachtem – oferujemy czarter jachtów Maxus 27 oraz organizujemy rejsy ze skipperem po Solinie, z naszej przystani Eko Marina w Polańczyku
  • Łodzie elektryczne na Solinie – wypożycz łódź elektryczną Parker lub Solemaran z naszej przystani w Polańczyku i odkrywaj wody Soliny
  • Trasy rowerowe – skorzystaj z naszych sprawdzonych tras rowerowych. Pomagamy w organizacji wypraw rowerowych dopasowanych do Twoich możliwości kondycyjnych. Okolice Leska to wymarzona kraina dla kolarzy szosowych oraz górskich. W 2022 przez Lesko przebiegała trasa Tour de Pologne – sprawdź swoje możliwości na trasie tego wyścigu.
  • Szybowisko Bezmiechowa – historyczne szybowisko z najlepszy punkt widokowy w okolicy Leska – możesz tam dojechać samochodem lub rowerem. Siedząc na ławeczce na szczycie góry podziwiaj bieszczadzką panoramę oraz latające nad lasami szybowce.