Spływy sanem

organizujemy spływy kajakowe lub pontonowe rzeką San. Spływy odbywają się na odcinku Zwierzyń – Lesko lub Lesko – Postołów. Zapewniamy transfer z hotelu. Spływ Sanem to wspaniały pomysł na spędzenie czasu w bliskości przyrody.

Eko Marina

odkryj możliwości naszej przystani wodnej w Polańczyku. Skorzystaj z oferty wynajmu łodzi elektrycznych, kajaków oraz jachtów kabinowych. Ponadto Eko Marina jest bezpiecznym kąpieliskiem – na miejscu znajdziesz basen oraz brodzik dla dzieci ze sztucznym dnem, plażę z leżakami, tawernę z widokiem na jezioro oraz przestrzeń parkową idealną do zorganizowania pikniku nad wodą.

Rejsy jachtem

oferujemy czarter jachtów Maxus 27 oraz organizujemy rejsy ze skipperem po Solinie, z naszej przystani Eko Marina w Polańczyku

Łodzie elektryczne na Solinie

wypożycz łódź elektryczną Parker lub Solemaran z naszej przystani w Polańczyku i odkrywaj wody Soliny

Trasy rowerowe

skorzystaj z naszych sprawdzonych tras rowerowych. Pomagamy w organizacji wypraw rowerowych dopasowanych do Twoich możliwości kondycyjnych. Okolice Leska to wymarzona kraina dla kolarzy szosowych oraz górskich. W 2022 przez Lesko przebiegała trasa Tour de Pologne – sprawdź swoje możliwości na trasie tego wyścigu.

Szybowisko Bezmiechowa

historyczne szybowisko z najlepszy punkt widokowy w okolicy Leska – możesz tam dojechać samochodem lub rowerem. Siedząc na ławeczce na szczycie góry podziwiaj bieszczadzką panoramę oraz latające nad lasami szybowce.